Vyhledávání

Výsledky hledání výrazu "notebook"

Hledaný výraz byl nalezen ve 3 textových odstavcích.

Hledaný výraz neodpovídá žádnému produktu.

výsledky vyhledávání výrazu v obsahové části stránek

Přijďte k nám do obchodu

V obchodě prodáváme široký sortiment IT výrobků - notebooky, stolní počítače, komponenty, příslušenství, multimédia, síťové prvky a mnoho dalšího. Skladem držíme velkou zásobu rozličného spotřebního materiálu od mnoha značek a typů tiskáren. Prodáváme jak originální, tak neoriginální cartridge a tonery. V souladu s naší filozofií se Vám vždy budeme snažit vyjít vstříc, tudíž, když něco nemáme, tak to bleskurychle objednáme. Naše ceny zdařile konkurují i vyhlášeným elektronickým obchodům, ale můžem nabídnout mnohem více. Například, když u nás zakoupíte nový notebook, tak Vám ho rovnou nainstalujeme, vyladíme (vypneme zbytečný bloatware) a opatříme základní . . .
přejít na stranu: obchod

Servis výpočetní techniky

Váš počítač přestal fungovat a máte v něm uložené kompletní účetnictví? Tiskárna netiskne, počítač se zasekává a nedá se s ním pracovat? Notebooku praskl displej?  Přineste Vaše PC k nám! V našem obchodě se s podobnými situacemi . . .
přejít na stranu: servis

Servis Klatovy

Školení technici firmy Maxent s dlouholetou praxí. Maxent s.r.o. se sídlem v Sušici se zabývá servisem počítačů a notebooků již od roku 2000.
přejít na stranu: klatovy