NÁVRH, REALIZACE A SPRÁVA POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ

Hledáte optimální řešení počítačové sítě pro Vaši firmu, školu či úřad? Dokážeme vymyslet levné a přitom efektivní řešení, které bez problémů realizujeme a nakonec jej můžeme i spravovat. Pokud jste menší firma bez vlastího IT specialisty, tak jsme přesně to, co hledáte. Mnoho let zkušeností a praxe nám dávají ty nejlepší předpoklady, abychom si poradili s jakýmkoliv požadavkem. Nejlépe za nás mluví reference zákazníků, jejichž sítě spravujeme již léta.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Můžeme Vám navrhnout a zrealizovat ideální kamerový systém pro ostrahu a sledování Vaší domácnosti nebo firmy. Montujeme kamerové systémy s analogovým přenosem signálu po kabelu nebo bezdrátově; dále nabízíme plně digitální přenosové systémy pomocí IP protokolu s vysokým rozlišením. Každý námi montovaný kamerový systém poskytuje možnost vzdáleného přístupu prostřednictvím internetu. Tudíž můžete vše sledovat online a procházet záznam na svém počítači nebo chytrém mobilním telefonu.

SERVIS U VÁS DOMA

Nefunguje Vám počítač nebo tiskárna a nemůžete přivézt zařízení k nám do obchodu? Po předchozí domluvě rádi přijedeme k Vám domů a odstraníme závadu na místě. Pokud to nebude možné, odvezeme zařízení k nám do obchodu a po opravě ho dopravíme zpět.