PŘIJĎTE K NÁM DO OBCHODU

V obchodě prodáváme široký sortiment IT výrobků - notebooky, stolní počítače, komponenty, příslušenství, multimédia, síťové prvky a mnoho dalšího. Skladem držíme velkou zásobu rozličného spotřebního materiálu od mnoha značek a typů tiskáren. Prodáváme jak originální, tak neoriginální cartridge a tonery. V souladu s naší filozofií se Vám vždy budeme snažit vyjít vstříc, tudíž, když něco nemáme, tak to bleskurychle objednáme.

Naše ceny zdařile konkurují i vyhlášeným elektronickým obchodům, ale můžem nabídnout mnohem více. Například, když u nás zakoupíte nový notebook, tak Vám ho rovnou nainstalujeme, vyladíme (vypneme zbytečný bloatware) a opatříme základní sadou programů, jako je antivir, kancelářský balíček a pod. To vše samozřejmě zdarma! Další výhodou nákupu u nás je, že pokud se výrobek pokazí, tak Vám odpadá často stresující proces reklamace, protože my vše zařídíme za Vás. Vaše reklamace - naše starost!

OPRAVY A SERVIS ZAŘÍZENÍ

Pokud Vás zlobí počítač, tiskárna nebo jiné počítačové vybavení, rádi Vám ho opravíme. Opravy provádíme do 5 pracovních dnů. Pokud se při opravě objeví závada, která vyžaduje větší finanční náklady, předem Vám zavoláme a dle Vašeho rozhodnutí zařízení opravíme. U nás zakoupené výrobky mají přednostní pořadí při řešení pozáručních oprav.