SERVIS POČÍTAČŮ V KLATOVECH

JAK SLUŽBA FUNGUJE?

Na pobočce United Networks v Klatovech necháte Váš počítač, Vaše kontaktní údaje, uvedete závadu a upřednostňovanou formu komunikace (telefonicky, či emailem). Za počítač dostanete stvrzenku a pokud půjde o standardní opravu, budete si moci počítač za týden vyzvednout. Jak je psáno níže, všechny nestandardní situace s Vámi budeme konzultovat a vždy se budeme snažit najít nejvhodnější řešení.

KDY TO BUDE HOTOVÉ?

Standardně bude oprava trvat 1 týden. Svoz do servisu bude probíhat každou STŘEDU. Následující týden ve STŘEDU bude počítač přivezen zpět. Pokud bude oprava předpokládat objednání specifických komponentů, tak se může protáhnout. V tomto případě budete o vývoji samozřejmě informováni. Pokud budete na opravu skutečně spěchat, můžete si samozřejmě vyzvednout opravený počítač v servisu v Sušici.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Ceny běžných oprav jsou uvedeny v ceníku (ZDE), který je k nahlédnutí zde na pobočce. V případě situací, které se vymykají uvedeným položkám, budete kontaktováni servisním technikem a informováni o přesné kalkulaci ceny. Poté se rozhodnete, zda s opravou souhlasíte, či ne. Tato situace se typicky týká například výměny poškozeného pevného disku. V případě, že opravu nepřijmete, bude Vám účtována pouze diagnostika závady.

KDO POČÍTAČE OPRAVUJE?

Školení technici firmy Maxent s dlouholetou praxí. Maxent s.r.o. se sídlem v Sušici se zabývá servisem počítačů a notebooků již od roku 2000.

POZOR - PROMOAKCE - 1.000 DÁRKOVÝCH POUKAZŮ NA 300 KČ

dárkový poukaz Klatovy
Jako marketingovou podporu rozšíření našich služeb do Klatov, jsme vytvořili propagační letáky, které zároveň slouží jako DÁRKOVÉ POUKAZY. Tyto poukazy můžete využít Vy nebo kdokoliv z Vašich přátel, známých či kolegů. Ten, kdo při předání svého počítače do servisu předloží tento poukaz, získá automaticky na servisní zásah níže uvedenou slevu. Sleva je poskytována jen z ceny servisních prací, nikoliv z ceny zboží či použitého materiálu. Poukaz je nezbytné nahlásit již při předání techniky do servisu. Z důvodu vazeb v našem informačním systému při placení poukaz již využít nelze. Děkujeme za pochopení.

Poukazy jsou nyní vytištěny v jedné verzi, která opravňuje majitele ke slevě 300 Kč. Což, jak jistě uznáte, je už velice zajímavá částka (jde o zhruba 30% průměrné opravy) a byla by nesmírná škoda tuto příležitost nevyužít... 

UNITED NETWORKS SE - Bulmanova 131, Klatovy

CENÍK SLUŽEB KE STAŽENÍ ZDE